Deelnemers internationale wedstrijden 5 tot en met 9 juni

05 juni 2013

In Wierden is vandaag tot en met zaterdag een internationale springwedstrijd voor junioren, pony’s, Young Riders en Children met heuse landenwedstrijden. De evenitingjeugd strijdt dit weekend in Renswoude voor de Nederlandse titels. Het NK reining is in Schijndel onderdeel van de internationale wedstrijd. En er gaan veel senioren in meerdere disciplines Europa in.

LONDON KENGSINTON CSI5*/ CSI2* Engeland – 6 t/m 9 juni 2013 springen Global Champions Tour

Tel: 0044-2072212000
E-mail: pphillips@uk-sel.com
Website: www.globalchampionstour.com
Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof’s Opium, Sterrehof’s Tamino, Sterrehof’s Uppity
Gerco Schröder (Lochem) – Callahan, Castelino van de Helle, London
Harrie Smolders (Grobbendonk) – Emerald, Exquis Powerfee, Jackson Hole
Maikel van der Vleuten (Someren) – VDL Groep Eureka, VDL Groep Sapphire, VDL Groep Verdi
Jur Vrieling (Holwierde) – Labor’s Wonderboy, VDL Bubalu, VDL Zavall

POZNAN CSI4*/ CSICh-A Polen – 7 t/m 9 juni 2013 springen
Tel: 0048-602345080
E-mail: office@csi4.pl
Website: www.csi4.pl
Jody van Gerwen (Limbricht) – Acord, Tantalus, Waldemar, Zircone of India
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Apollo, Eder van den Blauwaert, Wait and See
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) – Amadeus, Varanka SFN, Very Nice
Leon Thijssen (Baarlo Lb) – Harthago, Quintera, Tyson
Harrie Wiering (Borne) – Avion, Hercules, World Wide

LISBON CSIO3* Portugal – 6 t/m 9 juni 2013 – springen Furusiyya Nations Cup 2e divisie
Tel: +351 21 781 4 10
Fax: +351 21 793 85 51
E-mail: n.costa@sociedadehipica.pt
Website: csiolisboa.com
CSIO3*
Frank van Helmond (Asten) – Beezie, Kate
Michael Korompis (Meer) – Bacara de la Ferme Blanche, Citta de la Ferme Blanche
Anne – Liza Makkinga (Stegeren) – Waikiki
Henk van de Pol (Oost West en Middelbeers) – Alme L., Liberty Antara, Zidane

FRANCONVILLE CSI4*/ CSIYH1* Frankrijk – 7 t/m 9 juni 2013 springen
Tel: 0033-139326747
E-mail: pascale.racine@ville-franconville.fr
Website: www.ville-franconville.fr
Wesley Heijdens (Zenderen) – Dallas du Domaine Z, Pavarottie H, Ullrich
Albert Voorn (Evertsoord) – Tobalio

LONS LE SAUNIER CSI3*/ CSIYH1* Frankrijk – 6 t/m 9 juni 2013 springen
Tel: 0033-680326667
Fax: 0033-384246818
E-mail: ledo-concours-hippiques@wanadoo.fr
Website: www.jumpinglons.com
Edwin Smits (Chevenez) – Cara Mia Von Aarhof Ch, Indigo De La Velle, Pepita R
BALVE CSI2*/ CSIYH1* Duitsland – 6 t/m 9 juni 2013 springen
Tel: 49-2375929090
E-mail: reiterverein-balve@t-online.de
Website: www.balve-optimum.de
Gert Jan Bruggink (De Lutte) – Andrea, Umeunig, Vampire

HARDELOT CSI2*/ CSI1*/ CSI Frankrijk – 7 t/m 9 juni 2013 springen
Tel: 0321918377
Fax: 0321872467
E-mail: ceh.sarl@orange.fr
Website: www.jumping-hardelot.com
Bjorn Egberink (Holten) – Aron S, Bentley, Cuidame, Zazou
Caroline Manders (Valkenswaard) – Avanti D, Culita H
Maaike Schoormans (Hapert) – Anosis E, Balou

WIERDEN CSIOJ/ CSIOY/ CSI Nederland – 5 t/m 8 juni 2013 –springen jeugd
Tel: +31-546-672667
E-mail: bml-nl@planet.nl
Website: www.eschruiters.nl
CSICh-A
Bibi van Gehlen (Geffen) – Bella Donna van De Berkenbroeck
Ralph Slaats (Waalre) – Unlimited, Urika van Sint Antoniushoeve
CSIOJ
Thomas Arendsen Raedt (Barchem) – Why Not
Kim Bril (Westendorp) – Tennessee W
Amber Fijen (Nieuwstadt) – Zambezi, Ziezoo
Beau Graatsma (Zwolle) – Athena
Demi van Grunsven (Handel) – Carsten, San Serai
Jens van Grunsven (Erp) – Utopia, Whisper
Kim Hoogenraat (Lijnden) – Wishkarla
Kevin Jochems (Achtmaal) – Ma Cherie
Niels Knape (Ouddorp Zh) – BMC Veyron, Winchester
Megan Laseur (Soest) – Arielle, Esperance
Emmelie Melssen (Zwaag) – Celta Yar, Up To Date
Veronique Morsink (De Lutte) – Belina
Micky Morssinkhof (Lievelde) – Laos, Lucas
Maud Roosendaal (Heelweg) – Sale Roos, Universo
Fred van Straaten (Den Ham Ov) – Romantika, Zabelle-s
Ken Willemsen (Nijverdal) – Bco Figaro Z
CSIOP
Kars Bonhof (Epe) – Surprise, Unbelievable
Leontine Bruin (Wilp Gld) – Chermette, Rocky’s Ryan SB
Emmy Dielissen (Zeewolde) – Adje
Julie Janssen (Nuenen) – Malforin Mac Popsicale Ch
Lars Kersten (Egchel) – Capone T, Excellent, Winnie
Niels Kersten (Egchel) – Ocean Hill Activa, Pjottr, Zieno
Sjoerd Kommers (Lepelstraat) – Atlanta
Elise van de Mheen (Hoevelaken) – Quickstar, Silver Dream
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Alexa, Kilmullen Olympic Cruise
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Fostymana Vh Trichelhof
Eva Ruiter (Wierden) – Jem’s Peron III, U2
Josta van Straaten (Den Ham Ov) – Jumb
Laurie Touw (Biddinghuizen) – Berkzicht Rob, Canturo’s Girl, Gieltje
Noah van Unen (Elburg) – Miss- Dexter, Venery Dew-drop
Richelle Verhoeven (Vught) – Ferrari, Troublemaker
Iris van der Weijden (Biddinghuizen) – Jerry-lee
CSIOY
Stefanie van den Brink (Nijkerkerveen) – Ace, Wapper
Vincent Geerink (Gelselaar) – Annebel, Strikey
Bart Haselbekke (Wierden) – Qualif de Thurin, Wigeunerin
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) – Un Diablo, Welfare
Frederique Lebon (Leusden) – Centon, Zorlando
Bart Lips (Biest-houtakker) – Uneill, Zidane
Kirsten Rikkert (Enter) – Colandro 4, Sorrento
Jesper Romp (Tubbergen) – Agodinus, Winterberg B
Shanice Roozeboom (Meppel) – Zidane
Zoi Snels (Baarle-nassau) – Al Capone, This Lux
Isabelle van Straaten (Den Ham Ov) – Belleza.s, Zeuchelle-s
Claudia Verburgt (Maastricht) – Abbervail Amber, Abbervail Lightning
Charlotte Verhagen (Schoorl) – Abache HL, Zimba HL
Don Willemsen (Nijverdal) – Q-liano Hl, Sid

RENSWOUDE CCI1*/ CIC2*/ CCI Nederland – 5 t/m 9 juni 2013 eventing NK jeugd
Tel: 0031-651532742
E-mail: secretariaat@renswoudehorsetrials.nl
Website: www.renswoudehorsetrials.nl
CCI1*
Judith Anssems (Prinsenbeek) – Ballyhist Queen
Bianca Beck (Lelystad) – Vaya Con Dios
Dexter Biersteker (Wassenaar) – Chai-valley’s Azkaban
Janou Bleekman (Whorridge Farm Stud) – Caliari Kiko, Prince Apollo
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) – Amarette, Torontra
Madeleine Brugman (Ambt Delden) – Katmandu Xx, Magical Mrs.mistoffelees
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) – Goldhaers Bolanitas
Mieke Driehuyzen (Makkinga) – Bacardi
Hillie Duivenkate (Enschede) – Balu
Roxana Graman (Almere) – Almox Prints Ii-imoo, Winner-field
Larissa Hartkamp (Lunteren) – Kain
Laura Hoogeveen (Weert) – Cricket
Florinoor Hoogland (Den Dolder) – Amazing Amelie
Milou de Hoon (Baarle-hertog) – Catwood Toy Toy
Niels Huizinga (De Rips) – D- Day, Legananny Optimist Gh
Evie Izeboud (Bergschenhoek) – Bandido
Marcelle de Kam (Domburg) – Belly
Mara Klaver (Grijpskerke) – Bonbon, Oeterma
Charlotte Kleinsmann (Amersfoort) – Zambezi-k
Rob Knoops (Horn) – Ramon
Raf Kooremans (Turnhout) – Cavalor Chai Chai, Clear Water, Henri Z
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) – Izalco
Amber Kuipers (Fleringen) – Beaufort
Emma Laarkamp (Zuidschermer) – Marengo
Tim Lips (Breda) – Akarlos, Bayro, Concrex Brent
Henk Jan Lozeman (Putten) – Zilvester
Justin Maarse (Middenbeemster) – Rob B., Zamira
Laura Mastenbroek (Brandwijk) – Amati
Chantal Megchelenbrink (Ursem) – What Ever, Willows
Margo van Nijnatten (Castelre) – Jane Z
Elaine Pen (Voorschoten) – Aristocraat
Olivia Pleysier (Bilthoven) – Zimbali
Reggie De Rooy (Laren Nh) – Tippie Wan
Lara Siemons (Best) – Mr. Goldlander
Rody Smits (Woudenberg) – Boswick’s Rebel
Silke Smits (Heelweg) – Bonita
Justus Valk (Amsterdam) – Hollandsche Zinedine
Jordy Wilken (Teuge) – Burry Spirit
Simone Willems (Deurne) – Bon Jovi
Geert Woestenburg (Oudkarspel) – Zorky B
CCI2*
Althea Bleekman (Devon (gbr)) – Anmarsch
Erwin Bout (Oostvoorne) – John Doe
Jeanette Chardon (Den Hoorn Zh) – Vienna
Quint Van Giersbergen (Laren Nh) – Chester
Larissa Hartkamp (Lunteren) – Angel
Rik Haves (Horn) – Andorra
Laura Hoogeveen (Weert) – Arriba
Sanne de Jong (Aalsmeer) – O’prospect, Ucatan
Annemarie van Merkestijn (Hengelo Gld) – Last Chance, Qna
Alice Naber (Biddinghuizen) – Coral Estate Harry Belafonte
Nienke van Roekel (Ede Gld) – Bylbao
Robert Jan De Rooy (Laren Nh) – Captain Jipp
Max Trenning (Amsterdam) – Dollar
Pien Ullings (Bavel) – De Roosberg’s Lismakeera Lorenzo
Jordy Wilken (Teuge) – U. Play Spirit
CIC2*
Judith Anssems (Prinsenbeek) – Head For Heights, Stillbrook Sparrow Hawk
Remco Bouwens (Heerlen) – Wotan
Hillie Duivenkate (Enschede) – Desparados
Hilde van Eerden (Winterswijk Corle) – Win And Go
Loes van Gils (Zundert) – Amourette
Marcelle de Kam (Domburg) – Velly Telly
Richard Kapteyn (De Meern) – Z.ilja
Mara Klaver (Grijpskerke) – Oeterma
Raf Kooremans (Turnhout) – Zazoe
Koen Mosselman (Elst Gld) – Wisconsin S.m. Prison
Max Trenning (Amsterdam) – Lord, Solidia Tmx
Theo van de Vendel (Ederveen) – Zindane
CIC3*
Althea Bleekman (Devon (gbr)) – Ziomf
Vera Grevelink (Asten) – For Joy V/h Akenhof, Udiana
Florinoor Hoogland (Den Dolder) – Captain Hennessy
Tim Lips (Breda) – Concrex Oncarlos
Alice Naber (Biddinghuizen) – Peter Parker
Elaine Pen (Voorschoten) – Undercover, Vira
Nynke Sminia (De Rijp) – Moosroodnoot

BAD HARZBURG CCI1*/ CCI2* Duitsland – 7 t/m 9 juni 2013 – eventing
Tel: 0049-1724030046
E-mail: christoph.breustedt@t-online.de
Website: www.vfv-badharzburg.de
CCI1*
Iris Pemen (Rijsbergen) – Roosje Embregts
CCI2*
Iris Pemen (Rijsbergen) – Weering’s Junior

ACHLEITEN CDI3*/ CDIY/ CDIJ Oostenrijk – 6 t/m 9 juni 2013 – dressuur
Tel: 0043-6641008111
Fax: 0043-622834063
E-mail: e.beuerlein@aon.at
Website: www.achleiten.at
CDI3*
Aat van Essen (Heerde) – Mac Rider Premier, Sebastiaan
Elise Kettner (Aerdenhout) – Floyd
CDIJ
Marjan Hooge (Ees) – Fulltime

KRUMKE CVI3*/ CVIJ2* Duitsland – 7 t/m 9 juni 2013 – voltige
Tel: 0049-1737777759
E-mail: mr.schulze@gmx.de
Website: www.cvi-krumke.jimdo.com
CVI3* I
Koen Akkerman (Randwijk) – Wiseguy
Roxanne Ruigrok (Hillegom) – Tiësto
Carola Sneekes (Callantsoog) – Nolan
Cindy Sneekes (Schagen) – Lady Delightly
Dustin Wilschut (Nieuw Vennep) – Zigoto
CVIJ2* I
Quincy Felicia (Zeewolde) – Wiseguy
Celine Kaag (Schagerbrug) – Nolan
Jorinde Koorneef (Fochteloo) – Toscano
Yentl Mafait (Almere) – Toscano
Casey van der Ven (Mill) – Wiseguy

Uberherrn CPEDI1* Duitsland – 7 t/m 9 juni 2013 – para-equestrian dressuur
Tel: 0049 152 020 071 94
Fax: 0049 683 198 27 19
E-mail: neon@sh-turnierservice.de
Website: www.arc-saarland.de
CPEDI1*
Ellen Van Den Berg (Uden) – Showdiva
Marleen Hemmes (Wageningen) – Oxford

SAUMUR CAI-A 1/ CAI-A 4 Frankrijk – 6 t/m 9 juni 2013 – mennen
Tel: 0033-241673637
E-mail: saumur.attelage@orange.fr
Website: www.saumur.org
CAI-A 4 WCupQ
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) – Don Marcel, Isovlas Tango, Whooper, Zepp, Zion
Theo Timmerman (Putten) – Bonusz, Boris, Boy, Draco, Mister, Nemo, Rodina
Mark Weusthof (Rossum Ov) – Attento, Texion, Twilight, Vadirmo, Wirdis
CAIO 2
Tom Engbers (Vasse) – Mtt Diamond, Willem, Zonia Utopia
Sanny Hagen (Putten) – Vetranquil, Vidal, Weekend
Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) – Blues, Charlie, Olaf
Gerard Leyten (Eersel) – G-jozz-time, Wrangler, Zenith D
Mieke van Tergouw (Epse) – Pessoa, Talos, Urano
Carlo Vermeulen (Griendtsveen) – Barichello, Vincent, Waldo
Harrie Verstappen (Eersel) – Josephine, Roelanda Petronella, Tsambikos

SCHIJNDEL CRI3*/ CRIJY3* Nederland – 8 t/m 8 juni 2013 – NK reining
Tel: 0031 413369577
E-mail: info@dutchreiningevents.nl
Website: www.dutchreiningevents.nl
CRI3* I
Ernst Claassen (Diksmuide) – Lenas Wimpy Little, Steppin Stud Muffin
Anne Grether (Boekel) – Lil Ruf Doc, Rx Sugars Finest
Hein Pieter Okker (Austerlitz) – Pearls Little Dunit
Wendy van Osch (Venhorst) – Mr Ali Bo Sun
Rieky Young (Vorstenbosch) – Brady Chex
CRIJ3*-B I
Jana van den Bos (Neuss) – Darlene Enterprize
Trudy van der Plas (Heeswijk-Dinther) – Twist N Freckles
CRIY3*-B I
Liza Groot Severt (Ruurlo) – Expressed By Starlite
Giomani Puts (Alphen Aan Den Rijn) – Color Me Cuervo, Ep Einstein For Sail